O firmě

Firma Nábytek Mente s.r.o. byla založena v roce 2009 a zabývá se zakázkovou výrobou nábytku na míru, návrhy a realizací interierů na klíč. Naše společnost je plně orientovaná na zákazníka a individuální přístup k němu. Naší filozofií je klienta blíže poznat, určit jeho styl a představy, poté nabídnout různé varianty, poradit a konečnou volbu nechat plně na jeho rozhodnutí.

Slovíčko Mente v názvu společnosti pochází z Italštiny a v překladu znamená „duch, názor či mysl“. Myslíme si, že právě toto slovo vystihuje charakteristiku našeho nábytku. Vytváříme nábytek, který má vlastního Ducha ale zároveň podtrhuje ducha Vašeho domova. Nábytek, který respektuje Váš Názor a životní styl. Našim cílem je především vytvářet příznivé prostředí pro soukromý i profesní život – zázemí, kde se budou naši zákazníci dobře cítit.

Nábytek Mente se však neorientuje pouze na výrobní činnost, ale prostřednictvím svých speciálních projektů přispívá k ochraně zdraví, životního prostředí a přírody. Pokud se budete chtít o našich projektech dozvědět více, zavítejte prosím do sekce „Naše projekty“. Budeme moc rádi, pokud se rozhodnete aktivně zapojit a některý z projektů podpoříte!

Naši partneři:

logo-whirlpool     logo-electrolux    logo-gorenje    logo-siemens